Ode dneška píšeme články na přání!

Náměty na články (a dotazy ohledně různých vyhynulých skupin organizmů) nám posíláte mailem nebo na Facebooku už od března 2018, kdy se stránky Pravěk.info objevily na internetu. Váš zájem nás ohromně těší! Ne vždy Vaší žádosti ale můžeme vyhovět. Jedná se především o sepsání článků, jež by z naší strany vyžadovaly více času a úsilí než si můžeme dovolit. Stránky negenerují žádné příjmy – věnujeme se jim ve volném čase, a proto se musíme chtě nechtě omezit na témata, k nimž máme nejblíže a která jsme tak schopni zpracovat ve velmi krátkém čase. Proto jste až dosud na webu Pravěk.info četli především o dinosaurech nebo výsledcích naších výzkumů.

Ode dneška tu ale můžeme být hlavně pro Vás!

Stačí si objednat zboží z našeho internetového obchodu, poslat nám doklad o zaplacení a navrhnout téma článku, které bychom měli zpracovat. My Vás následně kontaktujeme a dohodneme se s Vámi na detailech. Je možné, že po dohodě s Vámi téma mírně upravíme. Uděláme však maximum, abyste se dozvěděli to, co Vás zajímá.

Nabízíme následující možnosti:

  • Při nákupu nad 750 Kč napíšeme přibližně do dvou týdnů článek s minimální délkou 5 000 znaků (včetně mezer).
  • Při nákupu nad 1 250 Kč napíšeme přibližně do dvou týdnů článek s minimální délkou 10 000 znaků (včetně mezer).
  • Při nákupu nad 1 750 Kč napíšeme přibližně do tří týdnů článek s minimální délkou 15 000 znaků (včetně mezer).

Děkujeme, že jste s námi a těšíme se na Vaše návrhy!

  • Foto typového jedince nodosauridního dinosaura druhu Borealopelta markmitchelli (© Robert Clark, National Geographic).

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *