Nové zboží s moravským pliosaurem v našem internetovém obchodě

V souvislosti s probíhajícím výzkumem věnovaným mořským plazům z oxfordu (svrchní jury) okolí Brna jsme pro Vás připravili nové zboží, které nyní naleznete v našem internetovém obchodě. Všechny nově přidané produkty zobrazují rekonstrukci moravského pliosaura, jehož popis byl publikován ve spolupráci s Jakubem Březinou a Gabrielou Calábkovou z Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity a Moravského zemského muzea v Brně v tamějším odborném časopise Acta Musei Moraviae, Scientiae Geologicae.

Zboží s nově přidaným potiskem naleznete zde. Pokud Vám v naší nabídce cokoli chybí, ozvěte se nám. Rádi to doplníme.

Závěrem bychom rádi připomněli, že od ledna letošního roku píšeme články dle Vašeho přání. Stačí si objednat zboží z našeho internetového obchodu, do 72 hodin od uhrazení Vaší objednávky nám poslat doklad o zaplacení a navrhnout téma článku, které bychom měli zpracovat. My Vás následně kontaktujeme a dohodneme se s Vámi na detailech. Je možné, že po dohodě s Vámi téma mírně upravíme. Uděláme však maximum, abyste se dozvěděli to, co Vás zajímá.

Nabízíme následující možnosti:

  • Při nákupu nad 750 Kč napíšeme přibližně do dvou týdnů článek s minimální délkou 5 000 znaků (včetně mezer).
  • Při nákupu nad 1 250 Kč napíšeme přibližně do dvou týdnů článek s minimální délkou 10 000 znaků (včetně mezer).
  • Při nákupu nad 1 750 Kč napíšeme přibližně do tří týdnů článek s minimální délkou 15 000 znaků (včetně mezer).

Děkujeme, že jste s námi a těšíme se na Vaše návrhy!

  • Rekonstrukce lebky moravského pliosaurida (Edyta Felcyn; práva k rekonstrukci vlastní Daniel Madzia; k využití rekonstrukce je nezbytný písemný souhlas).

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *