Nové zboží v internetovém obchodě!

Prvním dnem března uplynul rok od oficiálního spuštění našich stránek. K této příležitosti jsme pro Vás připravili nové zboží v našem internetovém obchodě.

V rámci našeho obchodu si lze nyní například koupit oblečení, hrnky či polštáře s ilustracemi, které pro nás exkluzivně připravila naše čtenářka, Markéta „Aglája“ Čacká. Děkujeme! Máme z nich ohromnou radost!

Představme si tedy hlavní hrdiny dnešní podívané. Tím prvním, pro nás tak trochu symbolickým, je mládě našeho českého ornitopoda, druhu Burianosaurus augustai. Druhým hrdinou je dospělý teropod Tyrannosaurus rex se svými dvěma mláďaty. Tím třetím je pak ikonický sauropod Brontosaurus excelsus.

Zboží s novými potisky naleznete zde!

Závěrem bychom rádi připomněli, že od ledna píšeme také články dle Vašeho přání. Stačí si objednat zboží z našeho internetového obchodu, poslat nám doklad o zaplacení a navrhnout téma článku, které bychom měli zpracovat. My Vás následně kontaktujeme a dohodneme se s Vámi na detailech. Je možné, že po dohodě s Vámi téma mírně upravíme. Uděláme však maximum, abyste se dozvěděli to, co Vás zajímá.

Nabízíme následující možnosti:

  • Při nákupu nad 750 Kč napíšeme přibližně do dvou týdnů článek s minimální délkou 5 000 znaků (včetně mezer).
  • Při nákupu nad 1 250 Kč napíšeme přibližně do dvou týdnů článek s minimální délkou 10 000 znaků (včetně mezer).
  • Při nákupu nad 1 750 Kč napíšeme přibližně do tří týdnů článek s minimální délkou 15 000 znaků (včetně mezer).

Děkujeme, že jste s námi a těšíme se na Vaše návrhy!

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *