Online přednášky

Zveme Vás na další online přednášku pod hlavičkou Pravěk.info!

Téma: „Giganti světa dinosaurů“.

Přednáška se uskuteční 21. července 2021 v 16:00.

Vstup – 99 Kč.
Konto – 223376232/0300 (do předmětu/poznámky uveďte svou emailovou adresu, na kterou následně dostanete informace nutné pro vstup na online přednášku).

Anotace:
Druhohorní dinosauři jsou pověstní svými obřími rozměry. Dokonce i mezi těmito velikány bychom ale našli skutečné giganty, kteří překonávají všechny ostatní a představují bezpochyby největší známé suchozemské tvory všech dob. Další z online přednášek Vladimíra Sochy Vám přiblíží život těchto titánů dávných dob, od jejich vylíhnutí z vajíčka přes nebezpečné mládí a dospívání až po dosažení dospělosti a plného vzrůstu, zastiňujícím všechny ostatní živočichy, kteří se kdy po naší planetě procházeli.

O aktuálních přednáškách Vás budeme informovat zde a na našich profilech na Facebooku a Twitteru.

Dřívější online přednášky

24. května 2021: T. rex – největší legenda pravěku

Chcete koupit záznam této přednášky?
Cena – 99 Kč.
Konto – 223376232/0300 (do předmětu/poznámky uveďte datum přednášky [24.5.2021] a svou emailovou adresu, na kterou následně obdržíte odkaz ke stažení záznamu).

Anotace:
Pojem T. rex zná dnes snad každé dítě ve věku kolem pěti let. Není ostatně divu, jedná se o nejpopulárnějšího dinosaura a nejspíš i pravěkého živočicha vůbec, a to na globální škále. Možná si myslíte, že o něm víte už skoro všechno, třeba díky filmům Jurský park a Jurský svět. Ve skutečnosti ale paleontologové každým rokem odkrývají další fascinující informace, které by ještě nedávno byly považovány za nedosažitelné. Co nového tedy o tomto vrcholovém predátorovi končící éry dinosaurů víme? Jaké jsou nejnovější objevy a poznatky o tomto severoamerickém „králi dravých dinosaurů“? To vše a mnohem více již 24. května od 17:00.

Přednášel – Vladimír Socha.